KONST / Litografier / Färglitografi 15275055
nr 1527 5055
Astri Bergman-Taube
(1898-1980), Sverige
D Antibes. Signerad, numrerad 32/210. Färglitografi, bildmått: 37x52 cm, yttermått inklusive ram: 53x67 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
150 kr
måndag 13 mars 2023
kl 18:16:48
12/3 12:43:04
100 kr
12/3 17:15:45
Astri Bergman-Taube
Läs mer om Astri Bergman-Taube